Dynamiczna jazda jeszcze nigdy nie cieszyła tak, jak dzięki Abarthowi. Ulepszona wersja modelu 595 Pista pozwala osiągnąć to, co praktycznie niemożliwe – poczuć się za jego sterami jak podczas prawdziwego wyścigu. To zasługa nie tyko przemyślanych rozwiązań stylistycznych, ale także technologii w służbie znakomitych osiągów i wyłącznej przyjemności z jazdy.

Siła kompromisu

Abarth 595 Pista jest autem stworzonym do jazdy przypominającej tę, którą możemy oglądać na torach wyścigowych. Model powstał zresztą o takich właśnie klientach – chcących poczuć się jak za sterami prawdziwego drapieżnika szos, ale zarazem na tyle komfortowego, aby jazdą tego typu cieszyć się za każdym podejściem.

Młody duch!

Zachwyceni zastosowanymi rozwiązaniami powinni być przede wszystkim młodzi kierowcy poszukujący w samochodzie tego „czegoś”, co pozwala wyróżnić się na tle innych pojazdów poruszających się po polskich drogach. Zresztą, wystarczy spojrzeć na nowego Abartha – to nieprzeciętny styl (z możliwością personalizacji), wysmakowane detale i wnętrze dopracowane w najmniejszym szczególe. Lekko przyciemnione szyby boczne dodają animuszu, bi-ksenowowe reflektory zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i elegancki wygląd, a klamki oraz emblematy Skorpiona stanowią wisienkę na tym motoryzacyjnym torcie.

Technika w służbie przyjemności

Jednak tym, co najbardziej świadczy o młodości ducha modelu, jest technologia. Sama nazwa wskazuje, że mamy do czynienia nie ze zwykłym autem, ale maszyną do osiągania sukcesu. Abarth Telemetry to system stworzony do tego, aby poczuć przysłowiowy wiatr we włosach, wyznaczyć sobie cel i osiągnąć go w znakomitym czasie! Funkcja daje kierowcy możliwość ustalenia indywidualnej trasy oraz monitorowania zdobywanych osiągów. Dzięki temu możesz sprawdzić nie tylko to, co potrafi ten niewielki samochód, ale także własne możliwości, o których być może nigdy nie miałeś pojęcia! Testuj siebie, drogę i auto, i czerp z tego niewysłowioną przyjemność za każdym razem, gdy zadasz za kółko.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here