Planujesz dojechać na lotnisko swoim samochodem i zostawić go tam aż do czasu powrotu? W takim przypadku warto sprawdzić już teraz oferty parkingów, aby znaleźć dla siebie taki, który będzie zarówno tani, jak i bezpieczny. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Dojazd na lotnisko własnym autem jest często najwygodniejszym rozwiązaniem. Dotyczy to szczególnie tych osób, które mieszkają dość daleko i w związku z tym nie mają bezpośredniego połączenia z portem lotniczym. W takim przypadku możemy dojechać na miejsce bez obawy o przesiadki, spóźnienia. Nie musimy czekać na środki komunikacji publicznej lub taksówki i wtedy, gdy wrócimy, możemy po prostu od razu wsiąść do swojego auta i wybrać się do domu.

Gdy interesuje cię parking lotnisko Kraków ma do zaoferowania własne miejsca parkingowe lub możemy skorzystać z oferty parkingów prywatnych, które położone są nieco dalej, ale zapewniają nisze ceny. Przy doborze odpowiedniego parkingu powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również na szereg innych kwestii.

Przede wszystkim dobry parking powinien być ogrodzony. W ten sposób niepowołane osoby nie będą miały do niego łatwego dostępu. Także powinniśmy zwrócić uwagę na monitoring, który będzie również zwiększał poziom bezpieczeństwa zaparkowanych samochodów. Plusem będzie też dozorowanie parkingu przez 24 godziny na dobę. W ten sposób pojazdy będą zabezpieczone nawet wtedy, gdy wyjedziemy na kilka tygodni. Po tym czasie nie będziemy musieli obawiać się, że nasz pojazd będzie narażony na uszkodzenie czy kradzież.

Zwróćmy również uwagę na inne kwestie, między innymi na możliwość skorzystania z transferów czy dodatkowego wyposażenia. Wiele parkingów oferuje bezpłatne transfery dla swoich klientów na lotnisko oraz z lotniska, więc nie musimy iść pieszo z naszymi bagażami. Warto sprawdzić, czy na parkingu będziemy mogli skorzystać z ładowania akumulatora, co jest szczególnie ważne w okresie zimy. Często możemy też skorzystać z kompresora czy z myjki, aby przygotować samochód do jazdy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here