Czy mitsubishi to dobre samochody

Marki samochodowe zawsze mają swoje dobre i złe dni. Producent samochodów ma modele, które dobrze sobie radzą i te, które prowadzą bardzo krótkie życie. Jednak dla japońskiej marki samochodów Mitsubishi czasy bycia marką samochodową, którą warto jeździć, prawdopodobnie się skończyły. Firma z pewnością radziła sobie lepiej w latach 90. i na początku lat 00., ale od nowego tysiąclecia miała problemy z niezawodnością i ogólną satysfakcją.

W badaniu J.D Power Dependability Survey 2017 Mitsubishi zajęło siódme miejsce od dołu, z 182 problemami na 100 pojazdów. Jest to znacznie powyżej średniej branżowej wynoszącej 156 problemów na 100 pojazdów. Jeśli spojrzymy na konkretne samochody, to indeks niezawodności WarrantyDirect klasyfikuje Mitsubishi Outlandera jako słabego pod względem niezawodności. Dali im również wskaźnik niezawodności wynoszący 157 w porównaniu do średniej wynoszącej 118.

Nawet w przypadku nowszych modeli Mitsubishi, które przeszły efektowne przeprojektowanie, nie wystarczyło to, aby przyciągnąć zainteresowanie konsumentów lub pochwały krytyków. Dotyczy to zwłaszcza niezawodności Mitsubishi Outlander i innych problemów z największym SUV-em producenta. Nowe samochody Mitsubishi z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.

Czy Mitsubishi Outlander to dobry samochód?

Mimo to nie wszyscy byli przekonani. Pomimo przeprojektowania na bieżący rok modelowy, Mitsubishi Outlander 2022 nie zrobił wystarczająco dużo, aby zdobyć sceptyków. Consumer Reports uważał, że osiągnął odpowiednie wyniki w odniesieniu do testu drogowego, ale miał niskie oceny niezawodności, a jego ogólny wynik 57/100 był daleki od uzyskania rekomendacji od firmy. Chociaż nie znalazł się na dole listy, nie był również w pobliżu góry.

Dlaczego Mitsubishi jest zawodne?

Jeśli Lancer był tak niezawodny, dlaczego Outlander i Shogun nie są? Jest jedno wyjaśnienie i jest to coś, co prawie każdego producenta samochodów w ciągu ostatnich kilku lat, a jest to wzrost nowoczesnej technologii. W ostatnich latach zaobserwowaliśmy ogromny wzrost nowoczesnych technologii stosowanych w samochodach.

Jest to świetne rozwiązanie dla właściciela, który może teraz zrobić prawie wszystko, co w jego mocy, na telefonie komórkowym, w samochodowym systemie Informacyjno-Rozrywkowym. Ale oznacza to, że istnieje teraz zupełnie nowa lista rzeczy, które mogą pójść nie tak. I idą źle. Wielu sprowadziło współczesną zawodność do wprowadzenia tak zaawansowanej technologii. Często ta technologia jest trudna i kosztowna w naprawie.

Podsumowanie

Ważne jest, aby patrząc na nowy samochód, zdawać sobie sprawę z problemów, które możesz napotkać w dalszej części linii. Jest to również ważne, jeśli patrzysz na używane Mitsubishi. Oto niektóre z problemów, które możesz napotkać. Marki samochodowe zawsze mają swoje dobre i złe dni. Producent samochodów ma modele, które dobrze sobie radzą i te, które prowadzą bardzo krótkie życie. Jednak dla japońskiej marki samochodów Mitsubishi czasy bycia marką samochodową, którą warto jeździć, prawdopodobnie się skończyły. Nowe samochody Mitsubishi będą w stanie w pełni usatysfakcjonować nawet tego najbardziej wymagającego konsumenta.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here