Dodatkowe usługi oferowane przez wypożyczalnie samochodów

Wynajem auta staje się być coraz bardziej popularną usługą, wkraczającą w naszą codzienność. Nikogo nie dziwi już fakt, że wybierając się na urlop, korzystamy z dostępnych na miejscu wypożyczalni samochodów – tym samym zyskując niezależny środek transportu. Mało tego, również w Polskich miastach istnieje taka możliwość, z której korzystają zarówno turyści, jak i lokalni mieszkańcy. Z tego też powodu firmy oferujące tego rodzaju usługi starają się prześcigać w swojej ofercie dodatkowej i przyciągać do siebie coraz to nowych klientów.

Konkurencyjna oferta: auto na abonament

Coraz więcej wypożyczalni samochodów oferuje wynajem auta na zasadzie abonamentu. Dzięki tej usłudze, użytkownicy, głównie osoby fizyczne i małe firmy, mogą cieszyć się co roku nowym autem, bez troski o jego serwisowanie, ubezpieczenie i konieczność zmiany opon. Wiele wypożyczalni, dealerów samochodowych i instytucji finansowych posiada w swojej ofercie takie właśnie rozwiązanie.

Samochód za jednym kliknięciem

Znacząco ułatwiającą życie opcją jest możliwość rezerwacji auta online, odbiór w dogodnej lokalizacji na lotnisku lub w centrum miasta albo zlecenie dostarczenia wybranegopojazdu wprost do naszego domu, firmy lub pod inny wskazany w czasie zamówienia adres. W taki sam sposób można również zwrócić wybranej przez nas wypożyczalni samochodów pojazd ikluczki.

Prywatny kierowca

Możliwość wynajęcia samochodów wraz z kierowcą dotyczy bardziej luksusowych pojazdów w klasie Premium i najczęściej korzystają z niej przedstawiciele firm, VIPy oraz instytucje. Taka opcja dedykowana jest również młodym parom, gdzie kierowca dowozi je do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, a potem do sali weselnej.

Większa liczba pasażerów

Praktycznie każda już wypożyczalnia samochodów oferuje przewóz większej ilości osób z wykorzystaniem 8 lub 9 osobowychbusów. Mogą to być podróże krajowe, jak i międzynarodowe. Takie pojazdy posiadają bardzo bogate wyposażenie: klimatyzacje, zestawy multimediów, ogrzewanie, a przy każdym siedzeniu osobne oświetlenie i możliwość naładowania sprzętów z wykorzystaniem gniazda USB. Wszystko po to, aby podróż minęła pasażerom szybko i w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Wypożyczalnie samochodów chcąc wyprzedzić swoją konkurencję starają się wymyślać coraz to nowe rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić codzienne życie ich klientom i sprawić, że to właśnie ich firmę wybiorą. Dzisiaj nie wystarczy oferować jedynie wynajmu pojazdów, trzeba wyróżnić się czymś więcej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here