Od sprawności samochodu w dużej mierze zależy bezpieczeństwo na drodze. Auta trzeba regularnie kontrolować, a kiedy tylko pojawiają się najmniejsze nawet symptomy nieprawidłowego działania, dobrze jest sprawdzić pojazd w warsztacie. Kierowcy z Trójmiasta i jego okolic mają do dyspozycji na przykład Euro Warsztat Japan Service w Gdyni.

Co przemawia za Euro Warsztat Japan Service

Przede wszystkim doświadczenie. Firma obecna jest na polskim rynku już od 2000 roku i solidnie zapracowała na swoją reputację. Inny istotny powód jest taki, że Euro Warsztat Japan Service z Gdyni (http://warsztatgdynia.pl) jest częścią europejskiej sieci warsztatów samochodowych EuroGarage, która funkcjonuje już blisko 20 lat, a obejmuje punkty naprawy pojazdów kilkunastu krajów europejskich. Charakterystyczną cechą sieci jest logo w kolorach granatowym i srebrnym. W samej Francji w ramach EuroGarage działa obecnie ponad 4500 warsztatów, we Włoszech jest ich blisko 1000.

Warsztat samochodowy Japan Servcie przystąpił do międzynarodowej sieci między innymi dlatego, że jej członkowie zgodnie stawiają na najwyższy standard świadczonych usług, działają według wypracowanego międzynarodowego programu, pozostając przy okazji placówkami całkowicie niezależnymi. Warsztat wyszedł też tym samym naprzeciw potrzebom trójmiejskiego rynku oraz województwa pomorskiego.

Oferta Euro Warsztat Japan Service

Euro Warsztat Japan Service jest pionierem w województwie pomorskim wykonywania przeglądów samochodów jeszcze podczas trwania gwarancji, bez ryzyka jej utraty i po konkurencyjnych cenach w stosunku do autoryzowanych stacji obsługi (ASO).

Oferty na taką usługę sporządzane są indywidualnie i uzależnione są od konkretnej marki auta. A także modelu, rocznika, silnika, wyposażenia i wymagań danego producenta pojazdu. Warsztat wystawia stosowne dokumenty dla ASO. Gdyby zaszły sytuacje sporne z autoryzowaną stacją, Euro Warsztat zapewnia klientowi pomoc prawną.

Warsztat wykonuje również przeglądy pogwarancyjne i przedzakupowe. W skład jego usług wchodzą również elektryka samochodowa, chip tuning (zmniejszający spalanie, zwiększający moment obrotowy), wulkanizacja i wymiana opon. Jeśli potrzebne są usługi blacharza albo lakiernika, zakład służy pomocą. W Gdyni przy ulicy Hutniczej 1 można także naprawić klimatyzację. Do dyspozycji klientów jest dziewięć nowocześnie wyposażonych stanowisk i wysokiej klasy specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie.

Euro Warsztat Japan Service w Gdyni (http://warsztatgdynia.pl/strona/uslugi) wbrew nazwie bynajmniej nie serwisuje wyłącznie aut japońskich. W zakładzie serwisują i naprawiają pojazdy kilkunastu marek, choćby citroeny, audi, BMW, chevrolety, alfy romeo, dacie, fordy, daewoo, jaguary i wiele innych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here