Fiat Qubo: ograniczenia nie istnieją

Prowadzisz przedsiębiorstwo i potrzebujesz samochodu, z którym możesz załatwić wszystko? Masz dużą rodzinę, z którą chcesz dojechać wszędzie? A do tego szukasz auta, które będzie Ci służyło zawsze, gdy przyjdzie taka potrzeba? Cóż, możesz już spać spokojnie: mamy samochód, dla którego wszystko, wszędzie i zawsze to bułka z masłem!

Partner dla Ciebie i rodziny

Minivany cenione są przez kierowców za praktyczne zastosowanie czterech kółek. To samochody idealne do codziennego poruszania się po mieście bez względu na cel: przewóz towaru, dojazd do pracy, cotygodniowe zakupy, weekend za miastem. Dla aut tego typu ograniczenia prawie nie istnieją. Jedną z takich propozycji, na dodatek ulepszoną, prezentuje dziś Fiat. Qubo, bo o nim mowa, to maszyna wyjątkowa pod wieloma względami. Od detali, które tworzą zarys modelu, przez zgrabną linię nadwozia, po niezwykle praktyczne wykorzystanie potencjału, jaki tkwi w jego sylwetce – jakby nie spojrzeć, Fiat Qubo deklasuje swoich konkurentów pod względem praktyczności.

Minivan, z którym możesz wszystko!                                                                                

Ten kompaktowy samochodów to prawdziwy majstersztyk, jeśli chodzi o funkcjonalność. Z jednej strony to auto idealne do pracy – i to takiej, w której nie boimy się nieco wybrudzić. Pojemność bagażnika może mieć od 330 do nawet 2500 litrów! Wystarczy odpowiednio zagospodarować przestrzeń, aby z minivana zrobić samochód dostawczy. Dzięki Qubo już nie trzeba zastanawiać się, czy narzędzia zmieszczą się do bagażnika, a drabina będzie wystawać poza klapę. Teraz możesz więcej, wszędzie i zawsze!

Z drugiej strony jest to auto wręcz stworzony z myślą o rodzinie. Mnóstwo miejsca dla pasażerów tylko to udowadnia. A i kierowca nie zostaje w tym zamyśle pominięty. Komfort to drugie imię Qubo. Twórcy zadbali, aby we wnętrzu nie zabrakło charakterystycznych dla Fiata udogodnień.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here