Ford serwis Katowice

Ford to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i jedna z najpopularniejszych marek pojazdów w naszym kraju. Auta tej marki służą zarówno jako samochody dostawcze, jak i jako auta osobowe, przeznaczone dla ludzi w różnym wieku, o różnej zasobności portfela oraz potrzebach. Oferując bardzo szeroką paletę modeli samochodów, Ford stał się jedną z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych marek.

Podobnie jak inne samochody, tak i Fordy wymagają regularnego serwisowania, celem utrzymania ich w możliwie najlepszym stanie technicznym. Chcąc mieć gwarancję, że nasze auto będzie zadbane i utrzymane w dobrym stanie, warto powierzyć je pod opiekę zaufanemu mechanikowi.

Ford serwis Katowice

Nasza firma działa na terenie Katowic i od lat specjalizuje się w drobnych oraz bardziej wymagających naprawach aut tej marki. Nasi doświadczeni mechanicy nie boją się podjęcia żadnego tematu. W ramach działalności oferujemy:

– czyszczenie klimatyzacji

Utrzymanie klimatyzacji w czystości jest gwarancją jej poprawnego działania. Instalację klimatyzacji powinno się czyścić raz do roku i w takich samych odstępach czasowych powinno się też uzupełniać czynnik chłodniczy.

– przegląd i serwis układu hamulcowego

Układ hamulcowy to podstawowy układ bezpieczeństwa w każdym pojeździe. Nasza firma zadba o to, by każde serwisowane w niej auto miało sprawne hamulce. Oferujemy sprawdzenie układu hamulcowego, wymianę klocków oraz wymianę tarcz.

– wymiana oleju silnikowego oraz filtrów

Aby utrzymać silnik w dobrej kondycji, konieczna jest regularna wymiana oleju oraz filtrów. Taki zabieg powinno się wykonywać – zależnie od modelu samochodu – co 15 000 km, 25 000 km lub co roku.

– wymiana paska rozrządu

Jeśli przewidział taką wymianę producent, nasza firma może się tego podjąć. W każdym samochodzie, który posiada pasek rozrządu, a nie łańcuch, konieczna jest jego wymiana raz na 100 000 km, 5 lat lub 7 lat.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza firma składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy z uwagą podchodzą do powierzonych zadań. Przy naprawach wykorzystujemy wyłącznie części oryginalne lub wysokiej jakości zamienniki. Dzięki temu wiadomo, że naprawione przez nas auto będzie działać bez zarzutu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here