oświetlenie samochodowe TYC

Czy zdarzyło się nam kiedyś prowadzić w gęstej mgle, podczas której niewiele widzieliśmy na drodze? A może nasze główne reflektory są już bardzo stare i świecą słabo, przez co nie czujemy się bezpiecznie? Wszystkie te problemy można rozwiązać, stosując zamienne oświetlenie samochodowe TYC, lub też lampy dodatkowe. Sprawdzamy w jakich jeszcze sytuacjach przydadzą nam się zamienne reflektory i pozostałe lampy do auta osobowego, zarówno jeśli chodzi o starsze pojazdy jak i te, które są jeszcze zupełnie nowe.

Rozbite lampy po stłuczce

Jednym z głównych powodów, dla których kierowcy są zmuszeni do zakupu nowych lamp, jest stłuczka lub wypadek. Zazwyczaj przednie reflektory świateł mijania i drogowych, lampy kierunkowskazów, świateł dziennych lub przeciwmgielnych, zostają rozbite. Pozostaje nam tylko wymiana ich na nowe, ponieważ raz uszkodzonej lampy najczęściej nie można już naprawić. Nie musimy koniecznie kupować reflektorów oryginalnych, które kosztują bardzo duże pieniądze. Doskonale zda tu egzamin oświetlenie samochodowe TYC. Lampy zamienne są dziś produkowane z zastosowaniem nowoczesnych technik komputerowych, są więc sytuacje gdy świecą one po prostu lepiej, niż oryginały wyprodukowane wiele lat temu, gdy auto było nowe.

Słaba widoczność drogi

Drugim powodem, który może skłonić nas do skorzystania z oświetlenia samochodowego TYC, jest słaba widoczność w czasie jazdy nocą lub/i we mgle. Otóż gdy auto ma już kilka lub kilkanaście lat, a dodatkowo przez prawie całe swoje życie jeździło na włączonych światłach mijania przez całą dobę, z pewnością ma już wypalone odbłyśniki w reflektorach. Trudno wtedy oczekiwać, by snop światła na jezdni był odpowiedni i wystarczająco mocny. Zdarzają się też sytuacje, gdy główne reflektory po prostu słabo radzą sobie we mgle, a auto nie posiada dodatkowych lamp przeciwmgielnych, montowanych z przodu w zderzaku. Tutaj oświetlenie samochodowe TYC również przychodzi nam z pomocą. Możemy za niewielkie pieniądze wymienić zarówno reflektory główne (światła mijania i drogowe) jak również kupić i zamontować do auta akcesoryjne reflektorki przeciwmgłowe, zwane potoczenie halogenami. To z pewnością znacznie polepszy widoczność drogi i zarazem bezpieczeństwo jazdy.

Pamiętajmy, że bezpieczna jazda to rzecz najważniejsza. Aby była ona możliwa, musimy dobrze widzieć wszystkie przeszkody na drodze, by odpowiednio wcześnie zareagować na ich pojawienie się. Z oświetleniem samochodowym TYC nie będzie to żaden problem, ponieważ droga będzie oświetlona mocno, a rozdział światła będzie następował w odpowiedni sposób.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here