Kupić czy wynająć? Sprawdź nowe możliwości z Subaru

Jako przedsiębiorca stajesz przed trudnym wyborem: w jaki sposób zaopatrzyć firmę w niezawodną flotę pojazdów? Zainwestować porządną porcję gotówki w nowe auta, czy może zdecydować się na nieco tańszą, ale równie ciekawą opcję wynajmu? Subaru właśnie upraszcza całą procedurę i zachęca do skorzystania z tej drugiej możliwości. Sprawdź, co możesz na tym zyskać.

Leasing odchodzi do lamusa

Dotychczas salony samochodowe chętnie udzielały kredytów lub oddawały samochody w leasing. Obecnie coraz więcej koncernów wybiera mniej skomplikowaną opcję: wynajem długoterminowy. Subaru właśnie dołączył do tego zacnego grona, upraszając całą procedurę dzięki współpracy z Raiffeisen Leasing. Firma już teraz odpowiedzialna jest za użyczanie aut na zasadzie leasingu oraz kredytowania. Posiada zatem spore doświadczenie i ma do zaoferowania klientom Subaru jeszcze więcej. Na czym polega wynajem długoterminowy? W kilku prostych słowach chodzi o to, że wyjeżdżasz z salonu nowym samochodem przy dopełnieniu minimum formalności. Dealer oddaje auto w Twoje ręce na co najmniej 24 miesiące, w trakcie których nie musisz zastanawiać się nad tym, kiedy wykonać przegląd oraz oddać auto do serwisu. Tym obowiązkiem objęta jest firma wynajmująca, z którą podpisujesz umowę. To jednak nie wszystko. W przeciwieństwie do innych form użyczania samochodu, jako wynajmujący nie musisz ponosić kosztów tzw. opłaty wstępnej. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz, ale dostajesz auto znacznie szybciej. Prawda, że proste?

Wynajem w Subaru to same korzyści

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany co do wynajmu długoterminowego, musisz wiedzieć coś jeszcze. Dzięki umowie zawartej z Subaru oraz firmą Raiffeisen Leasing, po upływie 24 miesięcy bez obaw możesz wymienić używane przez Ciebie auto na nowe, z lepszym wyposażeniem. Nie masz obowiązku wykupu pojazdu, tak jak w przypadku leasingu. A to spore ułatwienie, zwłaszcza dla małych i średnich firm.

Jako przedsiębiorca otrzymujesz nowe Subaru, pełen pakiet usług w ramach wynajmu długoterminowego, Assistance (samochód zastępczy na 5 dni), możliwość spłat dostosowaną do Twoich potrzeb oraz możliwość uzyskania faktury usługowej. Nie musisz przejmować na siebie obowiązku dbania o samochód, jeśli chodzi o serwis, przegląd czy ubezpieczenia. Wszystkim, w ramach umowy, zajmie się firma wynajmująca. W tym czasie możesz po prostu cieszyć się jazdą funkcjonalnym i eleganckim Subaru, a po zakończeniu umowy pomyśleć o nowszym modelu, który przejedzie z Tobą lub Twoim zespołem kolejne kilometry.

[Głosów:6    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here