Najskuteczniejsze zabezpieczenie przeciwkradzieżowe samochodu

Chcesz zabezpieczyć samochód przed kradzieżą i zastanawiasz się nad zakupem lokalizatora GPS? To zły pomysł. System ten nie został bowiem stworzony w celu ochrony antykradzieżowej pojazdów. O wiele lepszym rozwiązaniem jest wybór systemu radiowego, którego przeznaczeniem jest namierzanie i odzyskiwanie aut po kradzieży.

Jeżeli więc zastanawiasz się, jakie zabezpieczenia antykradzieżowe są warte uwagi i chcesz dowiedzieć się, które z nich uchroni Twoje auto przed złodziejami – mamy dla Ciebie propozycję. Jest nią niezagłuszalny radiowy system IKOL SVR.

Radiowa ochrona – dla Twojego spokoju

IKOL SVR to sprawdzony sposób na zapewnienie Twojemu pojazdowi pełnej ochrony, zarówno po, jak i przed kradzieżą. W IKOL SVR SKy, czyli najbardziej rozbudowanej wersji tego systemu, możesz bowiem ustawiać różnego rodzaju alerty, które poinformują Cię o takich wydarzeniach, jak:

  • odholowanie samochodu (gdy auto ma wyłączony silnik od co najmniej 10 minut, a mimo to od przynajmniej 1 minuty zmienia swoje położenie),
  • nieautoryzowany ruch pojazdu – ma on miejsce wtedy, gdy ktoś niepowołany włącza zapłon w naszym aucie i próbuje nim odjechać
  • odłączenie modułu od akumulatora – czyli oddzielenie go od źródła zasilania,
  • próby zakłócenia sygnału radiowego.

Każdy alert może przyjść do Ciebie SMS-em, w wiadomości e-mail lub jako powiadomienie z darmowej aplikacji na Androida i iOS IKOL Tracker. Umożliwi Ci on szybką reakcję – będziesz mógł natychmiast zadzwonić po odpowiednie służby, które złapią przestępców na gorącym uczynku.

Ukryte zabezpieczenie antykradzieżowe do auta

Moduł obsługujący IKOL SVR jest montowany przez certyfikowanego montażystę w miejscu nieznanym nawet właścicielowi auta. Urządzenie to zostaje tak ukryte, by wyglądało jak zwykły element samochodu. Nie ma więc ryzyka, że złodziej rozpozna odbiornik radiowy i dokona jego demontażu.

3 wersje radiowego zabezpieczenia

Istnieją 3 wersje systemu radiowego IKOL SVR:

  • IKOL SVR Standard – gwarantuje najlepsze zabezpieczenie radiowe auta i pozostaje uśpiony do momentu zgłoszenia kradzieży,
  • IKOL SVR Alarm – posiada wszystko, co jego poprzednia wersja. Jest przy tym rozbudowany o możliwość zdalnego uzbrajania czujników wewnętrznych auta i usługę konfiguracji alertów ruchu z poziomu aplikacji,
  • IKOL SVR Sky – oprócz wszystkich wymienionych wcześniej funkcji, system ten oferuje ułatwienia związane z monitoringiem GPS i jako jedyny może służyć właścicielowi jako lokalizator GPS.

Nie tylko moduł radiowy – funkcje GPS

Należy wspomnieć, że IKOL SVR Sky to jedyny wariant systemu radiowego od IKOL, który łączy radiową ochronę z udogodnieniami charakterystycznymi dla lokalizatora GPS (monitorowanie pojazdu na bieżąco, sprawdzanie jego historii, tworzenie raportów i wiele innych.)

Tylko on umożliwi Ci sprawdzanie lokalizacji auta na mapie, dostępnej w aplikacji IKOL lub po zalogowaniu na stronie system.ikol.pl. Nieważne gdzie jesteś – zawsze będziesz mógł sprawdzić aktualne położenie Twojego pojazdu.

Wybierając IKOL SVR Sky, możesz korzystać z licznych usług GPS. Sprawdzanie przebytych tras w historii z ostatnich 12 miesięcy czy generowanie raportów to tylko niektóre funkcje, które oferuje ten moduł radiowy.

Odzyskaj auto w ciągu doby

Decydując się na zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu systemem radiowym IKOL SVR otaczasz swoje auto całodobową opieką Centrum Operacyjnego (także w niedziele i święta).

Jeżeli Twój pojazd zniknie, wyszkolone grupy poszukiwawcze i policja ruszą na akcję jego odzyskania. Skradzione auto może wrócić do Ciebie już w ciągu doby od zgłoszenia kradzieży.

Sygnał, który dociera wszędzie

Czy wiesz już, że sygnał IKOL SVR dociera w każde miejsce? Niestraszne mu są nawet tunele, metalowe kontenery, garaże i inne miejsca, do których nie sięga sygnał GPS.

Jak to możliwe? Wszystko dzięki objętej tajemnicą częstotliwości radiowej od IKOL. To właśnie ona sprawia, że IKOL SVR jest niezależny od innych sieci telekomunikacyjnych, a jego skuteczność w odzyskiwaniu skradzionych pojazdów wynosi aż 98%.

Tu warto zauważyć, że sygnał IKOL SVR jest niemożliwy do zagłuszenia nawet przy pomocy najlepszych zagłuszarek. Ponadto każde użycie tego rodzaju urządzeń zostanie wykryte – i dodatkowo ułatwi ekipom poszukiwawczym namierzenie lokalizacji, w jakiej znajduje się auto.

Bezpieczne podróże po Europie

Moduł IKOL SVR zapewni Ci bezpieczne podróże – i to nie tylko po Polsce. To zabezpieczenie przeciwkradzieżowe działa bowiem również w innych europejskich krajach.

Skuteczność i niezawodność

Jak widać, system IKOL SVR to skuteczne, niezagłuszalne narzędzie do zabezpieczania pojazdów przed kradzieżą. Wystarczy zgłosić się do certyfikowanego mechanika, który zainstaluje moduł w aucie, w miejscu nieznanym nawet właścicielowi.

Więcej informacji o IKOL SVR znajdziesz na stronie https://ikol.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here