Każdy człowiek marzy o pracy, która związana będzie jednocześnie z jego zainteresowaniami. Pracy, która każdego dnia będzie dawała satysfakcję i umożliwiała zróżnicowane formy dalszego rozwoju. Wszyscy marzą o pracy, która związana jest z dobrymi zarobkami, miłą oraz przyjazną atmosferą, a także możliwością uczestnictwa w licznych szkoleniach. Właśnie taką pracę oferuje znany na całym świecie producent samochodów marki premium – Bawaria Motors (http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/). Jeśli są Państwo zainteresowani przygotowaną przez niego ofertą, zapraszamy.

Drzwi do wymarzonej kariery stoją przed Tobą otworem

Już teraz możesz dołączyć do wielkiej sieci dealerskiej Bawaria Motors w Polsce. Działamy w wielu miastach na terenie całego kraju, nieustannie rozwijając się. Zapewniamy ciekawe możliwości rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej. Jeśli interesujesz się samochodami marki premium, zachęcamy do składania CV oraz listów motywacyjnych. Być może to właśnie na Ciebie czekamy, a praca w BMW stanie się kluczem do drzwi Twojego sukcesu?

Ciekawe oferty pracy na terenie całego kraju

Dążymy do wyznaczania najwyższych standardów, zapewniając oferty pracy na terenie największych miast naszego kraju. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska związane z zarządzaniem, sprzedażą, a także serwisem między innymi w Kielcach, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, a także Warszawie. Poszukujemy osób młodych i ambitnych, które nie boją się dążyć do postawionych im celów. Zależy nam na pracownikach z doświadczeniem, jednak w przypadku jego braku cenimy również zaangażowanie, szybkie przyswajanie nowej wiedzy, komunikatywność, sumienność, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.

Kogo poszukujemy?

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, a dodatkowo charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą, znajomością języków obcych oraz umiejętnością budowania długofalowych relacji z klientami, zachęcamy do składania aplikacji. To właśnie Ciebie poszukujemy do naszego zespołu, abyś wspólnie z nami mógł pracować na sukces całej marki.

Co oferujemy w zamian?

Zapewniamy możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach, które pozytywnie wpłyną na Twoje kompetencje oraz rozwój zawodowych pasji. Dodatkowo oferujemy bardzo dobre zarobki oraz pracę w zgranym, ambitnym zespole. Jesteśmy pewni, że praca z nami spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeszcze raz zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowiska pracy dostępne na terenie całego kraju. Wierzymy, że to właśnie Ty dołączysz do naszego grona.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here