Samochody z USA

Jakie są najpopularniejsze i najbardziej popularne modele samochodów na świecie? To pojazdy amerykańskie, niezwykle cenione na światowym rynku motoryzacyjnym. Jakie są najpopularniejsze marki i modele aut pochodzących ze Stanów Zjednoczonych?

Ford – Mustang, Escape, Fusion, Focus

Jedną z najpopularniejszych amerykańskich marek samochodowych jest Ford. Na rynek europejski trafiają najczęściej modele takie jak Mustang, Escape, Focus oraz Fusion.

Ford Mustang to absolutna klasyka amerykańskich aut. To sportowy model produkowany od 1964. Mustang na przestrzeni lat był wielokrotnie modyfikowany. Zainteresowanie wzbudzają zarówno starsze klasyki, jak i unowocześnione modele.

Najpopularniejszy kompaktowy crossover SUV sprowadzany z USA to Ford Escape, przestronny, komfortowy i bezpieczny. Równie dużym zainteresowaniem co Fusion cieszy się podobny do niego pod wieloma względami ford Escape.

Kierowcy stawiający na elegancję i bogate wyposażenie często decydują się na Forda Focusa. To klasyczne i popularne auto, często spotykane na polskich drogach.

Mazda CX – 5

Mazda CX – 5 to auto wyjątkowe, idealnie łączące w sobie estetykę, funkcjonalność i nowoczesne technologie. Auto ma bogate wyposażenie i jest perfekcyjnie wykończone w każdym, nawet najmniejszym i najbardziej niepozornym detalu. Stąd też tak duża jego popularność wśród osób decydujący się na import pojazdów z USA.

Audi Q5

Dynamiczne auto z napędem na cztery koła? Takie właśnie jest Audi Q5, doskonale sprawdzające się w podróży nawet na długich odcinkach. Pojazd jest komfortowy i dodatkowo ma ciekawy design.

Jeep Grand Cherokee

Duże i luksusowe samochody z USA? Szukając takich pojazdów warto zwrócić uwagę na Jeep Grand Cherokee. Jest to jeden z najsłynniejszych modeli Jeepa, który niezmiennie od początku swojej produkcji, czyli od roku 1993 cieszy się dużym zainteresowaniem.

Volvo XC60

Dlaczego sprowadzając samochody z USA, wiele osób stawia właśnie na Volvo XC60? Przede wszystkim ze względu na to, że to duże i komfortowe auto, idealne dla rodzin. Najnowsze modele posiadają systemy redukcji spalin, a ich mobilność jest znacznie bardziej udoskonalona w stosunku do starszych poprzedników.

Wymarzony amerykański pojazd – jak go zdobyć?

Jeżeli waszym marzeniem jest posiadanie amerykańskiego pojazdu, ale sami macie problem z jego zdobyciem, najlepszym rozwiązaniem będzie sprowadzenie auta z USA z pomocą profesjonalisty, który znajdzie wymarzony model i przetransportuje go bezpiecznie na teren Polski, dbając przy tym o wszelkie niezbędne do załatwienia formalności. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową https://carforfriend.pl/import-z-usa/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here