Serpentynit do silnika

Ochrona przed tarciem występującym w wielu układach w pojazdach jest jednym z największy wyzwań stawianych przed kierowcami. Naszym celem zawsze było dostarczenie najskuteczniejszych preparatów pozwalających jak najlepiej zabezpieczyć samochody naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy innowacyjne produkty stanowiące nowość na rynku motoryzacyjnym – serpentynity EP500 Mihel. Są to preparaty w formie rewitalizantów przeznaczone do skrzyni biegów, silnika czy układów wspomagania wzbogacone o nanocząsteczki serpentynitu, które zapewniają doskonałe właściwości regenerujące i zabezpieczają metalowe powierzchni przed zużyciem. 

Dodatki do skrzyni biegów, oleju i układu wspomagania 

Dzięki powstawaniu wytrzymałej ceramiczno-metalowej powłoki o świetnych właściwościach przewodności cieplnej dochodzi do uzupełniania ubytków i niedoskonałości powstałych na powierzchni elementów narażonych na szczególne tarcie. Zwiększa się przez to skuteczność środków smarnych, co przekłada się na lepszą ochronę jednostek napędowych.

W naszej ofercie znajdziesz następujące dodatki z serpentynitem:

  • dodatek do automatycznej skrzyni biegów, 
  • dodatek do manualnej skrzyni biegów,
  • dodatek do oleju z silnikiem Diesla,
  • dodatek do silników Diesla w samochodach sportowych, 
  • dodatek do silników benzynowych w samochodach klasycznych, 
  • dodatek do silników benzynowych,
  • dodatek do układów wspomagania, 

Serpentynity EP500 – dodatki do silników benzynowych

Każdy serpentynit Mihel, pomimo różnego przeznaczenie, ma jeden główny cel – poprawić wydajność układu i zapewnić maksymalny stopień ochrony podzespołom. Do silników benzynowych przygotowaliśmy specjalną formułę, która poza ochroną przyczynia się do zwiększenia mocy i momentu obrotowego oraz ogólnej poprawy sprawności, oraz dynamiki silnika. Zastosowanie naszego środka bezpośrednio do wlewu oleju, po kilkudziesięciu przejechanych kilometrach wpłynie na lepszą ekonomię jazdy, zmniejszając zużycie paliwa i oleju. W składzie tego środka znajdziesz inhibitory utleniania, najwyższej jakości środki smarne, detergenty, stabilizatory biocydy oraz inhibitory korozji – wszystko, co potrzebne do zapewnienia doskonałej ochrony.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnej ofertą dostępną na stronie internetowej https://mihel.pl/. Poznaj wszystkie produkty Mihel i wybierz ten odpowiadający Twoim wymaganiom i przystosowany do Twojego samochodu. Zadbaj o silnik już dziś z olejami nowej generacji oraz dodatkami z najwyższej półki – zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here