Serwis Hyundaia

Hyundai Kona N to sportowa wersja wyposażenia i napędu bardzo popularnego w naszym kraju SUV-a koreańskiej marki. Właściciele tego wariantu Kony często zastanawiają się, gdzie serwisować samochód po okresie gwarancji fabrycznej. Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest dalsze korzystanie z usług ASO. Dlaczego? Poznaj najważniejsze argumenty przemawiające za tym, aby serwis Hyundaia Kona N powierzyć w ręce ekspertów z autoryzowanej stacji obsługi.

W ASO znają Twój samochód od podszewki

I powinien to być wystarczający powód, dla którego warto dalej serwisować Hyundaia Kona N w ASO, nawet po zakończeniu okresu fabrycznej gwarancji (która, przypomnijmy, dla tego modelu wynosi aż 5 lat).

Nieprzypadkowo wybrałeś Hyundaia Kona N – nawet jeśli był to zakup na rynku wtórnym. Chciałeś mieć ten samochód, bo wiesz, że jest pod wieloma względami wyjątkowy. Rewelacyjnie wygląda, ale przede wszystkim korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, takich jak zaawansowana jednostka napędowa 2.0 T-GDI czy automatyczna, dwusprzęgłowa, mokra skrzynia biegów. Nie każdy warsztat poradzi sobie z prawidłowym diagnozowaniem i serwisowaniem tak nowoczesnego samochodu. Specjaliści w ASO nie mają z tym żadnego problemu.

Dostęp do technologii producenta

Wiesz, jaka jest różnica między ASO a zwykłym warsztatem? Specjaliści autoryzowanej stacji obsługi nie zgadują. Są w stanie szybko zdiagnozować problem w samochodzie, ponieważ dysponują pełnym zapleczem technologicznym producenta, włącznie z oprogramowaniem serwisowym. Dzięki temu nie ryzykujesz, że wydasz pieniądze na naprawę, która nie była konieczna i nie rozwiązała problemu.

Oryginalne części zamienne

Ważną zaletą serwisowania w ASO Hyundaia Kona N czy dowolnego innego samochodu z gamy koreańskiego producenta jest to, że jednocześnie zyskujesz bezproblemowy dostęp do oryginalnych części. Fakt, są droższe niż zamienniki niewiadomego pochodzenia, natomiast dzięki temu masz pewność, że Twoje auto będzie przewidywalne na drodze, bezpieczne i wciąż bezawaryjne. Unikniesz również bardzo kłopotliwej sytuacji, w której tani zamiennik nie pasuje idealnie do samochodu, co utrudni lub wręcz uniemożliwi montaż.

Serwisowanie Hyundaia Kona N w ASO to oszczędność czasu

Wynika to nie tylko z bardzo krótkiego czasu wykonania usługi (dzięki wspomnianej wcześniej precyzyjnej diagnostyce oraz dostępowi do technologii producenta), ale także z faktu, że w ASO zawsze umawiasz się na konkretny dzień i godzinę. Wiesz, jak długo potrwa naprawa, dlatego możesz sobie zaplanować kalendarz na czas przeprowadzania czynności serwisowych, np. popracować na komputerze w komfortowej poczekalni dla klientów serwisu.

Atrakcyjne promocje na usługi serwisowe

Serwisowanie samochodu w ASO jest drogie? Zamiast wierzyć w mity przekonaj się sam. Autoryzowane stacje obsługi regularnie organizują różnego rodzaju promocje na usługi serwisowe, najczęściej wiosną i późną jesienią, kiedy przypada okres przygotowywania samochodu do nowego sezonu.

Wiesz już, dlaczego warto serwisować Hyundaia Kona N w ASO. Czas zatem znaleźć odpowiednią stację obsługi. Na Górnym Śląsku najlepszym adresem jest MM Cars Hyundai Katowice – autoryzowany dealer koreańskiej marki, dysponują najnowocześniejszym zapleczem serwisowym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here