Dacia

Coraz rzadziej spotyka się osoby, które nie posiadają auta. Z biegiem lata stajemy się bogatsi, a technologie, które kiedyś kosztowały krocie, są coraz bardziej dostępne dla przeciętnego nabywcy. Solidna jakość i nowoczesne rozwiązania proponowane przez producentów aut nie są aż tak drogie, jak byśmy mogli myśleć.

Jednym z takich koncernów jest Dacia. Rumunia nigdy nie kojarzyła się z wysokiej jakości motoryzacją, co nie oznacza, że auta tej marki są złe. Wręcz przeciwnie. Ostatnie lata pokazują, że modele rumuńskiego producenta odznaczają się znakomitym zbilansowaniem jakości do ceny. Kupując Dacię, dostajemy solidny produkt za relatywnie rozsądną cenę. W obecnej ofercie znajdują się auta do różnych zastosowań, które powinny usatysfakcjonować każdego – od ojca czteroosobowej rodziny do singielki pracującej w międzynarodowej korporacji. Na pełną gamę samochodów marki Dacia składa osiem modeli oraz dodatkowe wersje Stepway i Open – http://www.dacia.pl/samochody-nowe/pelna-gama/

Świetnym wyborem dla rodziny będzie Dokker, który bez problemu pomieści kilka osób, psa i rzeczy niezbędne podczas weekendowego wypadu poza miasto. Dla tych, którzy w ciągu tygodnia kilkukrotnie zmuszeni są do przedzierania się przez miejską dżunglę, został stworzony Sandero – hatchback z przestronnym wnętrzem. W ofercie znajduje się, także elegancki sedan Logan, terenowy Duster oraz mogący pomieścić aż do 7 osób Lodgy.

moja_dacia_log

Poza podstawowymi wersjami Dacia oferuje zmodyfikowane wersje podstawowych modeli. Za modelem Logan MCV kryje się duże i praktyczne kombi, natomiast wersje van dla Dokkera i Dustera to propozycje skierowane dla firm, które potrzebują aut z homologacją ciężarową. Poza tym Dacia proponuje swoim klientom samochody z serii Stepway oraz Open. Jest to zapewne zasługa współpracy rumuńskiego producent z francuskim koncernem Renault, który prócz jakości technicznej, stawia na efektowny wygląd sprzedawanych wozów. Te pierwsze to designerskie modele Sandero, Lodgy i Dokkera, natomiast drugie tworzą limitowaną edycję wszystkich dostępnych aut marki Dacia w eleganckiej stylistyce i bogatym wyposażeniu.

Ekonomiczność w połączeniu z funkcjonalnością  i przyjazną dla portfela ceną, powoduje że samochody marki Dacia są bardzo atrakcyjną ofertą dla ludzi, którzy mimo ograniczonego budżetu nie chcą w pełni rezygnować z komfortu i wysokiej jakości. Oferta Dacii pokazuje, że praktycznie każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie, w zależności do celu w jakim będzie używane auto. Dacia walczy ze stereotypem rumuńskich aut i trzeba przyznać, że robi to bardzo efektywnie, zyskując coraz to nowych zwolenników.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here