Pudełka posiadają wiele praktycznych funkcji. Przede wszystkim mają chronić produkty i ułatwiać ich transport, ale niektóre z nich potrafią jeszcze mocno zadziałać na wyobraźnię. 

Jak zrobić spersonalizowane pudełka? 

Wykonanie spersonalizowanego pudełka wcale nie jest trudne. Najważniejsze to wpaść na dobry pomysł. Żeby to zrobić, należy zastanowić się nad tym, co lubi osoba, której chcemy sprawić prezent. Warto wziąć pod uwagę wszystko, kolory, zainteresowanie, sport, przeżycia czy aspiracje przyjaciela lub rodziny. Kiedy już wiesz, że pudełko sprezentujesz np. miłośniczce kotów, nie zostaje nic innego jak przystąpienie do działania.

Możesz zaprojektować kocie pudełko w internecie. Klikając to, co Ci się najbardziej podoba, od rodzaju czcionki po nadruki, w łatwy sposób stworzysz coś wyjątkowego. Inna myśl to zakasać rękawy, chwycić za karton i pobawić się w „zrób to sam”. W tym celu możesz wykorzystać farby, kolorowy papier, wycinki z gazet, flamastry, pastele, naklejki i wiele, wiele innych! Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia.

Zastosowanie spersonalizowanych pudełek 

Zrobienie takiego osobistego pudełka można zabrać sporo czasu, jeśli zabierasz się za to samodzielnie. Zastanawiasz się, czy warto? My odpowiadamy, że jak najbardziej! Opakowania posiadają niezwykłą moc, która pobudza zmysły, daje radość i jest idealnym dopełnieniem produktu lub prezentu.

To ciekawego pudełko sprawia, że coś jest interesujące lub nie. Mówią o tym najlepsi marketingowcy. Opakowanie stanowi bowiem pierwszy kontakt konsumenta z towarem. Jeżeli będzie ono kolorowe, kreatywne, zabawne lub w jakikolwiek inny sposób zapadające w pamięci, zwiększa się szansa na jego kupno. Podobna funkcja sprawdza się w kontaktach towarzyskich. 

Atrakcyjnie zapakowany prezent zostanie w głowie brata, siostry, mamy bądź przyjaciela na długo. W dodatku potrafi sprawić mnóstwo frajdy. Dobrym przykładem jest wypełnienie opakowania kolorowym styropianem. Żeby zdobyć prezent, bliska osoba będzie musiała nurkować w morzu kolorowych kuleczek. To gwarancja dobrej zabawy! 

Wielokrotny użytek 

Szczególnie pożądane są takie pudełka spersonalizowane, które można potem wykorzystać. Jeżeli więc opakowanie jest ładne, wykonane z trwałego materiału i ciekawe, można dać mu drugie życie np. zrobić z niego skrzyneczkę na kosmetyki. Inny pomysł to postawić pudełko na biurku i wykorzystać je jako organizer. Wszyscy lubimy praktyczne rzeczy, a pudełka dają szereg możliwości!

Więcej przeczytasz w packhelp.com.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here