mercedes szczecin

Jeśli od pewnego czasu rozważasz zakup używanego auta z wyższej półki cenowej, to na pewno towarzyszy Ci szereg obaw. Chcąc przeznaczyć niemałe pieniądze na pojazd z drugiej ręki, warto zadbać o swoje bezpieczeństwo, również finansowe. Nasza rada? Udaj się do salonu Mercedesa w Szczecinie, Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, w którego ofercie znajdziesz samochody używane w doskonałym stanie technicznym. Po więcej argumentów zajrzyj do naszego artykułu.

Zakup bez żadnego ryzyka

W Polsce zakup używanego samochodu jest uważany za wyjątkowo ryzykowny. Można jednak stosunkowo łatwo uniknąć prawdopodobieństwa nabycia auta w złym stanie technicznym. Rozwiązaniem jest zakup w salonie dealerskim.

Dealerzy, dbając o swoją renomę i dobre relacje z klientami, nie pozwalają sobie na wprowadzanie w błąd, fałszowanie przebiegu czy zatajanie kolizyjnej przeszłości pojazdu. Warto wiedzieć, że do salonów trafiają wyłącznie samochody z udokumentowaną historią, często pochodzące z polskiej sieci dealerskiej.

Możliwość zakupu używanego samochodu z gwarancją

Szukając używanego samochodu klasy premium warto wręcz ograniczyć się tylko do tych egzemplarzy, które są objęte gwarancją. Powód jest oczywisty: wszelkie naprawy takich pojazdów potrafią mocno uderzyć po kieszeni, a już szczególnie te, które mają związek z głównymi podzespołami pojazdu, jak silnik czy skrzynia biegów.

W salonie Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, znajdziesz używane samochody objęte programem Mercedes-Benz Certified. Pojazdy zakwalifikowane do tego programu są objęte nawet 24-miesięczną gwarancją, co zapewnia Ci bezcenny święty spokój i daje pewność, że po zakupie nie będą Cię czekać gigantyczne, nieprzewidziane koszty.

Bezproblemowa jazda testowa

Przymierzając się do zakupu samochodu w salonie Mercedesa w Szczecinie, DDB Auto Bogacka, możesz bez żadnego problemu odbyć jazdę testową upatrzonym egzemplarzem. Wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą telefonicznie lub online. Jazdę odbędziesz w rzeczywistych warunkach drogowych, co pozwoli Ci łatwo ocenić faktyczny stan samochodu i przekonać się, czy jest to auto godne zakupu.

Możliwość zakupu na fakturę VAT

To ważny argument z punktu widzenia przedsiębiorców, którzy chcą rozliczyć zakup samochodu w swojej działalności gospodarczej i osiągnąć z tego tytułu korzyść w ramach optymalizacji podatkowej (odliczenie PIT i VAT).

Faktura będzie również niezbędna w sytuacji, gdy przedsiębiorca planuje wziąć używany pojazd w leasing.

Opcja skorzystania z finansowania zakupu

Jeśli chcesz kupić używany samochód wspierając się zewnętrznym finansowaniem, to najłatwiej o to w salonie. Na miejscu od ręki otrzymasz różne propozycje finansowania, czy to poprzez leasing czy kredyt samochodowy, a wybierając jedną z nich możesz liczyć na kompleksową obsługę procesu uzyskania finansowania ze strony doradcy salonu.

Ubezpieczenie i wszystkie formalności w jednym miejscu

Zakup używanego samochodu klasy premium w polecanym przez nas salonie Mercedesa w Szczecinie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jeśli zależy Ci na czasie, nie masz ochoty na samodzielne załatwianie wielu formalności i wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert ubezpieczenia pojazdu, to zdaj się na pomoc doradcy Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka.

Doradca zajmie się wszystkim, co umożliwi Ci wyjazd samochodem z salonu, m.in. przedstawiając atrakcyjne cenowo pakiety dealerskie ubezpieczeń OC/AC/NNW.

Podsumowanie

Choć zakup używanego samochodu kojarzy się z przejściem przez pole minowe, to tak być wcale nie musi. Chcąc wyeliminować ryzyko nabycia pojazdu z ukrytymi wadami warto udać się do rekomendowanego przez nas salonu Mercedesa w Szczecinie i skorzystać z jego oferty, która obejmuje wyłącznie wnikliwie sprawdzone pojazdy ze zweryfikowaną historią.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here