Coraz więcej osób zamawia taksówki z wykorzystaniem aplikacji mobilnej – to wygodne i szybkie, ponieważ musimy mieć przy sobie tylko smartfona z dostępem do internetu. Jeśli jednak nie masz takiego telefonu, nie musisz dzwonić do korporacji – także możesz dokonać zamówienia taxi on-line. Sprawdź z nami, jak to zrobić!

Dzięki aplikacjom mobilnym możemy prowadzić różne akcje – jedną z nich jest zamawianie, a także opłacanie przejazdów. Początkowo, taką opcję oferował tylko Uber, który obecnie jest dostępny w paru polskich miastach. Teraz z aplikacji można skorzystać także wtedy, gdy chcemy zamówić taksówkę z korporacji.

Nie każdy z nas jednak ma smartfona, który pozwoli nam na dokonanie instalacji. Zdarza się również, że nasz aplikacja nie została przygotowana na smartfona z naszym systemem operacyjnym. Zdarza się również, że nie mamy internetu na smartfonie. W takich sytuacjach nie musimy jednak wcale dzwonić do dyspozytora, aby zamówić taxi zwykłym sposobem.

Coraz więcej korporacji udostępnia swoim klientom nie tylko aplikacje mobilne do zamawiania taxi, ale również specjalne strony internetowe, na których możemy dokonać zamówienia taksówki on-line. Możemy zrobić to na komputerze stacjonarnym albo na laptopie podłączonym do sieci.

Także ofertę ma między innymi taxi MPT. Po wejściu na stronę internetową korporacji możemy wykonać rezerwację w paru prostych krokach. Wybieramy trasę, która nas interesuje, określamy datę, a także dodatkowe cechy taksówki, na przykład taxi z płatnością kartą, taxi do przewozu zwierząt, taxi z obsługą w języku angielskim, niemieckim. Po wypełnieniu formularza możemy również zobaczyć orientacyjną cenę przewozu. Jeśli już uzupełnimy wszystkie pola, po prostu zamawiamy taksówkę.

Zatem jeśli nie masz smartfona i chcesz zamówić taxi on-line, to także możliwe. Do wyboru mamy wiele ciekawych ofert w całej Polsce – wystarczy skorzystać z internetu, aby dowiedzieć się, gdzie będziemy mogli wykonać rezerwację on-line bez posiadania smartfona. To bardzo proste!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here